לפגישת ייעוץ
+
תפריט
לסרטון הסבר אודות הכניסה לאזור האישי
Warning: Undefined array key "videos" in /home/gemelhuj/web.gemel.huji.ac.il/wp-content/themes/relsites_new/page.php on line 24
אייקון משקפיים

מדוע כל כך כדאי לצרף בני זוג כעמיתים בקופת התגמולים?
התשובה פשוטה: כי זו קופה מצויינת.

  • קופת התגמולים לעובדי האוניברסיטה העברית היא אחת מקופות הגמל המובילות בישראל.
    עד כה היא היתה פתוחה אך ורק לעובדי האוניברסיטה העברית וגימלאיה, ומעתה היא רשאית לקבל גם את בני ובנות זוגם.
  • החברה מצליחה להניב תשואה מהגבוהות בשוק הגמל ונמצאת בצמרת טבלת התשואות.
  • תיק ההשקעות מנוהל על ידי ועדת השקעות חזקה ומורכב מאפיקי השקעה מגוונים בארץ ובחו”ל, כולל תיק משמעותי של נכסי נדל”ן במרכז ת”א.
  • החברה הינה ‘ענפית’ ופועלת שלא למטרות רווח. דמי הניהול משקפים אך ורק את עלות ההפעלה של החברה, ולכן הם נמוכים ביחס לדמי הניהול בקופות גמל הנמצאות בבעלות של גורמים עסקיים.
  • החברה נמצאת בבעלות העמיתים ובשליטתם, ואינה שייכת לשום גוף אחר בעל אינטרסים. כך, המטרה היחידה והבלעדית של החברה היא טובת עמיתיה.

השילוב המנצח של תשואות תחרותיות עם דמי ניהול נמוכים נדיר מאוד בשוק הגמל בישראל והיווה עד כה הטבה ייחודית לעובדי האוניברסיטה העברית וגימלאיה.

המשווק הפנסיוני שלנו ישמח להפגש עם בן/בת זוגך ולבחון ביחד איתכם  את מכלול החסכון הפנסיוני והתאמתו לצרכים העדכניים. לקביעת פגישה באמצעות המייל לחצו כאן או צרו עימנו קשר בטלפון 02-5680903

* פירוט של תשואות הקופה ודמי הניהול מופיעים באתר האינטרנט של הקופה www.gemel.huji.ac.il | אין לראות בפרסום זה תחליף לייעוץ ו/או שיווק פנסיוני אישי המתחשב במכלול צרכיו של העמית.
דילוג לתוכן